piątek, 9 listopada 2018

Sunduk w "Strefie Biznesu".
     Bardzo poważnie to zabrzmiało - Sunduk w "Strefie Biznesu"! W październikowym dodatku do Kuriera Porannego można przeczytać cudowny artykuł Agaty Sawczenko pt. "Zaprogramowana na kolory" - o mnie, a przede wszystkim o Pracowni Sunduk, o moich filcowanych szalach, kwiatach, naszyjnikach, torebkach... Otwierając profesjonalny miesięcznik wydawany  na kredowym papierze, nie spodziewałam się, że znajdę tu aż 6 stron poświęconych mojej pasji. Aż tyle można, da się napisać o Sunduku? Można i da się.:) Do tego jeszcze dodajmy  piękne zdjęcia Anatola Chomika (nie dziwcie się sukieneczce na ramiączkach, sesja odbyła się na początku sierpnia podczas jednego z najbardziej upalnych dni)! Bardzo dziękuję autorce i fotografowi.
    Nigdy nie czułam się bizneswoman i na pewno nią nie jestem. Owszem, mam moją malutką jednoosobową firmę, w której zajmuję się filcowaniem, szyciem przytulanek i prowadzeniem warsztatów filcowania. Spełniam się w niej artystycznie. Tak sobie myślę, że można by to wszystko przekuć na większy biznes, ale tylko wtedy, kiedy robiłabym więcej rzeczy w tym samym czasie. Co oznacza - mniej artystycznych, prostszych. Uciekłoby wtedy to, co daje mi największego kopa - satysfakcja. A tak, po każdym szalu muszę naprawdę deczko odpocząć, odsapnąć, nabrać dystansu. I dopiero potem wracam do delektowania się układaniem wełny.  I dlatego w "Strefie Biznesu" Sunduk jest w rubryce "Strefa designu". 
        Jak ja się cieszę z każdej publikacji! Zawsze wtedy sobie powtarzam, że jako nauczycielka języka polskiego w liceum nigdy nie dostąpiłabym tego zaszczytu (ależ patos!). A tak... mój segregator z artykułami, wzmiankami o Pracowni Sunduk rośnie i rośnie. A ja się cieszę jak dziecko. Ale, co ja tu będę rozpisywać się o sobie. Czytajcie. Piszę to z pewną nieśmiałością, bo czytanie o sobie samej trochę mnie zawstydza. 8 komentarzy:

 1. Świetny artykuł. Bardzo miło się czytało. Wspaniała historia!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Naprawdę? Bardzo się cieszę, że się podobał.

   Usuń
 2. Gratuluję ! Jest z czego się cieszyć. Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję.To taki niezły motorek, który napędza i daje mnóstwo energii.

   Usuń
 3. Nice post. Happy New Year! 🙂
  Following you, follow back?
  www.minniearts.com

  OdpowiedzUsuń
 4. Ladne miejsce, polecam też urokmilosny24.pl

  OdpowiedzUsuń
 5. Swietna stronka rytuały miłosne którą ogromnie polecam.

  OdpowiedzUsuń